זכאות למשכנתא - משכנתא בתנאים הטובים ביותר ובסבסוד משרד השיכון

חיסכון אמיתי בתשלום המשכנתא התאמת החזר חודשי ליכולת כלכלית שיפור החזר חודשי במשכנתא קיימת

זכאות למשכנתא - משכנתא בתנאים הטובים ביותר ובסבסוד משרד השיכון

רבים מתבלבלים במושגים הדומים כמו אישור משכנתא ובין זכאות משכנתא. רוב האנשים, עושים שימוש בשני המונחים באותו ההקשר, כאשר כוונתם היא לאישור עקרוני למשכנתא. המושג זכאות למשכנתא, היא לזכאות מטעם משרד השיכון עבור זוגות צעירים שהם מחוסרי דיור. הזכאות מתבטאת בסכום מהמשכנתא ובריבית מסובסדת מטעם משרד השיכון, אשר ברוב המקרים, תהיה נמוכה בהרבה מהריבית הבנקאית על המשכנתא. תעודת זכאות יש להוציא באמצעות הבנקים למשכנתאות.

על מנת להוציא אישור עקרוני למשכנתא, מומלץ לפנות לחברת יעוץ משכנתאות, מה שיקצר את הבירוקרטיה ויחסוך עבורכם זמן, מלבד זאת שלחברות ייעוץ משכנתאות, יש את הכלים והקשרים שעשויים להעלות את הסיכוי גם לקבלה מהירה של האישור העקרוני וכן את נושא זכאות למשכנתא, כשאר ניתן גם לקבל את התנאים הטובים והאטרקטיביים ביותר למשכנתא משתלמת ובתמהיל שיתאים לכל לווה על פי נתוניו האישיים.

מעוניינים לקחת משכנתא חדשה?
נשמח לעזור לכם למצוא את המשכנתא האידיאלית עבורכם, ייעוץ ראשוני בחינם.

מי למעשה מקבל זכאות למשכנתא ?

זוגות שזו להם הדירה או הנכס הראשון, יכולים לקבל זכאות למשכנתא, כך שניתן יהיה לקבל הלוואה למשכנת בתנאים מועדפים ובריבית נמוכה. הלוואה זו, ניתנת בתנאים של ריבית קבועה ומי שיהיה מעוניין לפרוע את ההלוואה טרם זמנה, לא יצטרך לשלם קנסות ועמלות פירעון גבוהות, בגלל שהבנק כביכול מפסיד מפירעון מוקדם של ההלוואה למשכנתא.

קיים יתרון משמעותי נוסף לזוגות שמקבלים זכאות למשכנתא כאשר בזמנים או תקופות מסוימות, הזוג ייקלע לקשיים כלכליים ויהיה קשה לזוג לשלם את תשלומי המשכנתא החודשיים, בנקים המלווים בתנאים רגילים, ידרשו מהלווים לפנות את הנכס ולמכור אותו, בכדי לעמוד בתנאי ההלוואה ואילו  כאשר קיימת הזכאות למשכנתא, הבנק יבצע פריסה מחדש של ההלוואה, בתשלומים נוחים, כך שניתן יהיה לעמוד בהם.

ההלוואות של משרד השיכון למי שקיבל זכאות למשכנתא בטוחות יותר

זה כל העניין, שהלוואות של מי שקיבל זכאות למשכנתא, הן בטוחות יותר וזוגות, יכולים להיות שקטים, כי הבנק יהיה לטובתם, רק משום שהם זכאים וכך, ניתן יהיה  תמיד לבוא לקראתם, מה שלא ניתן יהיה לזכות בו, כאשר מדובר בהלוואת משכנתא בתנאים הסטנדרטיים.  הלוואה זו, ניתנת על פי תנאים מועדפים. הלוואה זו, ניתנת בריבית נמוכה ועד ל-30 שנה. הריבית היא בשיעור של 3%, כאשר הריבית על משכנתא במסלולים דומים, ניתנת בריבית של  מעל ל-4%. אלה הם ללא ספק, תנאי ריבית נמוכים במיוחד. הריבית הניתנת לזכאים במשכנתא, הינה צמודת מדד

כדאי תמיד, לבקש את העצה או הייעוץ של חברה לייעוץ משכנתאות, כאשר תנסה להשיג לכם מהר יותר את הזכאות למשכנתא. מי שגר בחיפה, חברת ידע ייעוץ משכנתאות, נחשבת לאחת מחברות הייעוץ הוותיקות והבולטות בתחום יעו המשכנתאות. תוכלו לקבל הלוואה למשכנתא בתנאים אטרקטיביים במיוחד, לקבל ייעוץ לגבי כלכלת המשפחה. החברה תלווה אתכם גם לאחר קבלת הזכאות עבור המשכנתא ותעקוב אחר לוח הסילוקין שלכם.

שיחת טלפון
פנייה בוואטסאפ