ביטוח משכנתא - גם אתם מוגנים וגם הנכס שלכם

חיסכון אמיתי בתשלום המשכנתא התאמת החזר חודשי ליכולת כלכלית שיפור החזר חודשי במשכנתא קיימת

ביטוח משכנתא - גם אתם מוגנים וגם הנכס שלכם

כל בנק אשר מלווה כסף למטרת משכנתא, יבקש כי הלווה יבצע ביטוח משכנתא באחת מחברות הביטוח או אפילו אצל הבנק המלווה עצמו. ראשית, גם הבנק אך גם אתם, מבטיחים את הנכס שלכם שאתם עובדים ותעבדו עבורו שנים, מפני רעידות אדמה, שיטפונות ונזקי טבע אחרים, שריפה, או כל נזק אחר שייגרם לבית. כמו כן, ביטוח זה, מורכב גם מביטוח חיים, כאשר חלילה אין אנו יודעים מה יקרה לנו בעתיד, אם חלילה, תאונה, מחלה או מוות, כך שהביטוח במקרים אלה, ישלם על המשכנתא במקרים מצערים אלה.

יש לוודא, שבפוליסת הביטוח שלכם, יהיה סעיף של נזקי צנרת ותהיה בה השתתפות עצמית סבירה. ודאו בנוסף, כי הפוליסה תכלול נזקי צד ג', מה שבהרבה פוליסות זה אינו כלול. זהו סעיף די חשוב שמכסה את תביעות צד שלישי שניזוק מהנזקים שהנכס שלכם גרם, אם פרצה שריפה במבנה שלכם ופגעה בדירת השכנים, נזק כתוצאה של צנרת שהתפוצצה וגרמה לשיטפון בדירה הסמוכה וכן הלאה.

מעוניינים לקחת משכנתא חדשה?
נשמח לעזור לכם למצוא את המשכנתא האידיאלית עבורכם, ייעוץ ראשוני בחינם.

הצהרת בריאות חייבת להינתן לפני חתימתה על פוליסת ביטוח משכנתא

יש לתת הצהרת בריאות לחברת הביטוח שבה תבצעו את ביטוח משכנתא,  כאשר אסור להסתיר שום פרט לגבי בריאותכם, היות ואם בזמן תביעה, חברת הביטוח תסרב לשלם את הפוליסה, במידה והצהרה הייתה לוקה בחסר והפרטים שרשמתם לגבי בריאותכם לא היו נכונים במאת האחוזים. יש לברר כי מדובר בחברת ביטוח אמינה וותיקה, אשר מתמחה ביטוח משכנתאות.

יש לוודא, כי ביטוח משכנתא כאשר זה נוגע לביטוח הנכס עצמו, יהיה תואם לערכו של הנכס. וודאו, כי לוח הסילוקין, יתאים ללוח של סילוק המשכנתא הפוליסה חייבת להיות משועבדת לבנק שבו אתם נוטלים את המשכנתא. את ערך הנכס, יש להמציא רק באמצעות דו"ח שמאי, כאשר גם כך, הבנק שממנו תיטלו את המשכנתא, יבקש מכם דו"ח זה ואף יציע שמאים מטעמו שיגיעו להעריך את הבית.

סיוע יעיל גם במציאת ביטוח משכנתא בתנאים משתלמים- שאלו את יועץ המשכנתא שלכם

זה ידוע, כי הבנקים עולים לכם יותר, אם תנסו להשיג באמצעותם ביטוח משכנתא. זו הסיבה כי אם אתם מטופלים ע"י חברת ייעוץ משכנתאות פרטי, היועץ שלכם, ישמח לנדב לכם מידע יעיל שיחסוך לכם כסף רב, כאשר תתחילו להתעניין לגבי הביטוח של הנכס וביטוח החיים שהם חלק בלתי נפרד מהמשכנתא עצמה. חברת ידע ייעוץ משכנתאות, כבר קיימת שנים בחיפה והיא ידועה במתן שירות מקצועי ויעיל לנוטלי משכנתאות, כשאר מטרת החברה היא לחיסכון רב בכסף של לקוחותיה.

לחברה קשרים ומידע רב, בזכות הקשרים הענפים שיש לה עם חברות הביטוח השונות, כך שתוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לביטוח המשכנתא שלכם ואפילו כמה הצעות, מה שיאפשר לכם לבחור טוב יותר.

שיחת טלפון
פנייה בוואטסאפ